Gustav Cederström oljemålning
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CEDERSTRÖM, Gustaf (1843-1933): "Barinteriör", signerad Cederström, olja på duk, ca 66x80 cm
Utställd på Gustav Cederströms Minnesutställning i Liljevalchs konsthall Stockholm
Smärre reva samt färgbortfall
238168
2014-04-01