Gustav Cederström oljemålning

Gustav Cederström oljemålning
Gustav Cederström oljemålning
Gustav Cederström oljemålning
Gustav Cederström oljemålning
Gustav Cederström oljemålning
Gustav Cederström oljemålning

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CEDERSTRÖM, Gustaf (1843-1933): "Barinteriör", signerad Cederström, olja på duk, ca 66x80 cm

Utställd på Gustav Cederströms Minnesutställning i Liljevalchs konsthall Stockholm

Smärre reva samt färgbortfall

238168

2014-04-01