Olle Olsson Hagalund färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, 116/360, färglitografi, 46 x 52 cm

Något gulnat

238175

2014-04-02