Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, 116/360, färglitografi, 46 x 52 cm
Något gulnat
238175
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här