Knut Valinder oljemålning

Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

VALINDER, Knut (1909-1987): Labbfågel, signerad Knut Valinder, olja på duk, 23x50 cm

238181

2014-04-01