Göran Folcker grafiskt blad

Göran Folcker grafiskt blad
Göran Folcker grafiskt blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLCKER, Göran (1920-2000): "Seglare Kanholmen", signerad och numrerad Göran Folcker 49/300, grafiskt blad, 48x74 cm

Gulnader, smärre hanteringsveck

238197

2014-04-02