Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WAHLBERG, Bertil (född 1923): Sydländsk by med getter, signerad Wahlberg, olja på duk, 65x82 cm
238199
2014-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här