Eva Zetterwall litografier
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZETTERWALL, Eva (född 1941): Mapp - "Damm it!, innehållandes 4 st färglitografier med titlarna: "Babylon", "Blåkulla", "Warrior", "Victory", "Kärleken", signerade och numrerade Eva Zetterwall 16/200, 1993, litografier, bladmått 74x55 cm vardera
238205
2014-04-02