Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad, färglitografi, 75x54 cm, oramad

238207

2014-04-02