Jacob Weidemann olja

Jacob Weidemann olja
Jacob Weidemann olja
Jacob Weidemann olja
Jacob Weidemann olja
Jacob Weidemann olja
Jacob Weidemann olja

Klubbat för:

15 500 SEK

20 000 SEK

WEIDEMANN, Jacob (Norge 1923-2001): Stadsmotiv över Stockholm, signerad Weidemann -45, olja på duk, 65x93 cm

238212

2014-04-04