Leopold Fare akvarell

Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FARE, Leopold (1926-1996): Komposition, signerad Fare, akvarell, 45x60 cm

Kuntoraportti

Smärre kantreva

238213

Päivämäärä:

2014-04-02