Leopold Fare akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FARE, Leopold (1926-1996): Komposition, signerad Fare, akvarell, 45x60 cm
Kuntoraportti
Smärre kantreva
238213
Päivämäärä:
2014-04-02