Matta röllakan Berit Woelfer

Matta röllakan Berit Woelfer
Matta röllakan Berit Woelfer
Matta röllakan Berit Woelfer
Matta röllakan Berit Woelfer

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

MATTA, röllakan Berit Woelfer (1926-2001) signerad BW, ca 232x169 cm

Fransarna med smärre slitage, fläckar

238245

2014-04-06