Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KONSOLBORD, empire, träskuren dekor i form av parställda psykopomper, förgyllt med polerat guld och slagmetall, sargen med dekor av lagerstav i gjutet pastellage, skiva av carraramarmor, höjd 88, 70x37 cm

Smärre skador, kompletteringar

238249

2014-04-06