Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÅLSKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose resp grisaille, diameter 23 resp 26 cm
Omfattande lagningar
238255
2014-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här