Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, krom, 1900-talets slut, märkt OMI, höjd 117 cm, höj- och sänkbar skärm, med pendelfunktion
Bruksslitage
238280
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här