Golvlampa i krom

Golvlampa i krom
Golvlampa i krom
Golvlampa i krom
Golvlampa i krom
Golvlampa i krom
Golvlampa i krom

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, krom, 1900-talets slut, märkt OMI, höjd 117 cm, höj- och sänkbar skärm, med pendelfunktion

Bruksslitage

238280

2014-04-02