Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Tyringe Konsthantverk, 1900-tal, mässing, rund fot, höjd 46 cm (inkl. skärm)

Slitage

238308

2014-04-02