Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TALLRIKAR, 9 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med varierande motiv bl a trädgård och blommor, diameter ca 23-24 cm, tallriksställ medföljer

Skador, lagningar

238323

2014-04-02