Tennstop
2014-04-02
238337
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STOP, tenn, 1800-tal, infälld medaljong i locket, balusterformad, otydligt stämplad, bär initialer i botten, höjd ca 22 cm
Slitage