Teceremonibord

Teceremonibord
Teceremonibord
Teceremonibord
Teceremonibord
Teceremonibord
Teceremonibord

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TECEREMONIBORD, asiatiskt, 1900-tal, delvis bemålat, höjd 30, 62x46 cm

Färgbortfall, sprickor, skador

238347

2014-04-02