Kanna

Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KANNA, glaserat flintgods, 1900-talets första hälft, i form av gris, höjd 24 cm

Smärre krackelering

238351

2014-04-02