Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Ryttare, Motiv från Indien, akvarell på papper, 15,5x23 cm,
Utförd 1858-59 enligt påskrift
PROVENIENS: Intygad av Karl Asplund på baksidan

238365

2014-04-04