Arkivskåp 1950-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1950-tal, brännmärkt T.S.n (Snickarmästare Torsten Schollin), fanérat i mahogny, dörrarna med dekor av intarsia i form av rutmönster, höjd 124, 110x40 cm
En lös nyckelbussning saknas, en lös nyckelbussning medföljer, fanérskador, fläckar
238371
2014-04-02