Arkivskåp 1950-tal

Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal
Arkivskåp 1950-tal

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARKIVSKÅP, 1950-tal, brännmärkt T.S.n (Snickarmästare Torsten Schollin), fanérat i mahogny, dörrarna med dekor av intarsia i form av rutmönster, höjd 124, 110x40 cm

Kuntoraportti

En lös nyckelbussning saknas, en lös nyckelbussning medföljer, fanérskador, fläckar

238371

Päivämäärä:

2014-04-02