Stolar i senempire
2014-04-02
238372
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-tal, senempire, Ryssland/Balticum, mahogny, sitthöjd 47 cm
Lös dekordel medföljer, dekordel saknas, skador, fläckad klädsel