Stolar i senempire

Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire
Stolar i senempire

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, senempire, Ryssland/Balticum, mahogny, sitthöjd 47 cm

Lös dekordel medföljer, dekordel saknas, skador, fläckad klädsel

238372

2014-04-02