Ramar 1800-tal
2014-04-02
238388
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAMAR, 3 st, mässingsplåt, 1800-talets första hälft, med motiv "Hoppet", "Kärleken", "Tron", ramarnas yttermått 14,5x12 cm