Ramar 1800-tal

Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

RAMAR, 3 st, mässingsplåt, 1800-talets första hälft, med motiv "Hoppet", "Kärleken", "Tron", ramarnas yttermått 14,5x12 cm

238388

2014-04-02