Kjell Andersson oljemålning

Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERSON, Kjell (född 1937): "Plantan III", signerad Kjell Andersson 1979, olja på duk, 108x81 cm

238397

2014-04-03