Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Stilleben med vita syrener, signerad och daterad V Kliuchnikov 09, olja på duk, 70x80 cm

238418

2014-04-03