Kliuchnikov oljemålning
Valmis
2014-04-03
238420
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Tupp och hönor, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 80x70 cm