Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Tupp och hönor, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 80x70 cm

238420

2014-04-03