Novossadiouk oljemålning

Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOVOSSADYOUK, Svetoslav (född 1971): "Red carpet", monogramsignerad NS, daterad a tergo 2011, olja på duk, 85x100 cm

238424

2014-04-03