Glasservis Kosta

Glasservis Kosta
Glasservis Kosta

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 46 st, 1930/40-tal, Kosta, etsad dekor, bestående av: 11 vinglas, 9 grogglas, 7 starkvinsglas, 9 selterglas, 8 snapsglas

Enstaka nagg

238435

2014-04-02