Ström olja

Ström olja
Ström olja
Ström olja
Ström olja
Ström olja
Ström olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÖM, D (samtida): Taxfree, signerad och daterad D Ström -91, olja på duk, 115x89 cm

Fläckar

238436

2014-04-07