Leopold Fare olja

Leopold Fare olja
Leopold Fare olja
Leopold Fare olja
Leopold Fare olja
Leopold Fare olja
Leopold Fare olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): Huskroppar och träd, signerad Fare, olja på duk, 91x73 cm

238438

2014-04-07