Leopold Fare olja
2014-04-07
238438
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): Huskroppar och träd, signerad Fare, olja på duk, 91x73 cm