Bokskåp nyrokoko

Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanér av valnöt och rot, inredning med hyllplan, läderklädd skrivskiva, höjd 216, 108x50 cm

Sprickor, fanerskador

238439

2014-04-02