Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanér av valnöt och rot, inredning med hyllplan, läderklädd skrivskiva, höjd 216, 108x50 cm
Sprickor, fanerskador
238439
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här