Lilian Michelin olja

Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MICHELIN, Lillan (född 1947): Högt i det blå, signerad Lillan Michelin, olja på duk, 80x64 cm

238446

2014-04-07