Katt Lisa Larson

Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson
Katt Lisa Larson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, stengods, "Moses", Lisa Larson, Gustavsberg, i form av en katt, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

238447

2014-04-02