Lasse Åberg blandteknik/collage

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Musse Pigg tvålen", blandteknik/collage, signerad och daterad Lasse Åberg-85, 84x59 cm

238463

2014-04-07