Fiskar gips

Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips
Fiskar gips

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKAR, med upphängning, 1900-talets mitt, Helge Ström, gips, polykromt bemålad, 11,5-21 cm

7 st med lagningar

238468

2014-04-02