Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JENSMAR, Ann-Christine (född 1954): Caféeinteriör, signerad Ann-Christine Jensmar, bemålad ram, olja på duk, 72x49 cm, rammått 80x57 cm
Vågig duk
238486
2014-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här