Efter Oscar Nemon skulptur

Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur
Efter Oscar  Nemon skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NEMON, Oscar (1906-1985) efter: Sigmund Freud, signerad patinerad gips, höjd 24 cm

Nagg

238492

2014-04-08