Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): "Highway", signerad Kristian Krokfors 85/100, färglitografi, 47x69 cm
Gulnader, löst bakstycke
238495
2014-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här