Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1800-talets slut, nyrenässansstil, ek, höjd 74, 116x70 cm
Bruksslitage
238500
2014-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här