Biblitoteksbord i renässansstil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1800-talets slut, nyrenässansstil, ek, höjd 74, 116x70 cm

Bruksslitage

238500

2014-04-02