K Wahlbeck

K Wahlbeck
K Wahlbeck
K Wahlbeck
K Wahlbeck
K Wahlbeck
K Wahlbeck
K Wahlbeck
K Wahlbeck

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WAHLBECK, Kent (född 1950): "Marilyn", signerad Kent Wahlbeck, akryl på plåt uppsatt på plexiglas, 27x23 cm

Pleiglaset med obetydliga repor

238504

2014-04-03