Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WAHLBECK, Kent (född 1950): "Marilyn", signerad Kent Wahlbeck, akryl på plåt uppsatt på plexiglas, 27x23 cm
Pleiglaset med obetydliga repor
238504
2014-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här