Klaffbord 1800-tal
2014-04-12
238506
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KLAFFBORD, 1800-tal, mahogny, låda i sargen, höjd 73, 81x97 cm, nyckel finns
Ytskador