Victor Forssell oljemålning

Victor Forssell oljemålning
Victor Forssell oljemålning
Victor Forssell oljemålning
Victor Forssell oljemålning
Victor Forssell oljemålning
Victor Forssell oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FORSSELL, Victor (1846-1931): Strandparti Djurgården, signerad Victor Forsell, olja på pannå, 20,5x29 cm
UTSTÄLLD: Sveriges Allmäna Konstförening, "Minnesutställning över Victor Forssell i Konstnärshuset, Stockholm", sept 1950

238508

2014-04-03