Matgrupp mörkbetsad
2014-04-02
238527
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 4 STOLAR, 1900-tal, mörkbetsat, bordets höjd 76, 80x78 cm
Bruksslitage senare klädsel