Carl Ryd oljemålning

Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning
Carl Ryd oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RYD, Carl (1883-1958): "Förgätmigej", signerad och daterad Carl Ryd 1943, olja på pannå, 45x38 cm

238528

2014-04-03