Gotthard Sandberg olja
2014-04-08
238530
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SANDBERG, Gotthard (1900-tal): Skridskobanan, signerad G Sandberg, olja på duk, 34x66 cm