Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): Sydländskt landskap, monogramsignerad, a tergo signerad Zuhr, Castevetrano(?), 1961, olja på duk, 54x72 cm

238623

2014-04-08