Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

COUSTOU, Guillaume I efter, 1800-tal: "Cheval de Marly"", signerad Coustou, brunpatinerad brons, höjd 57, längd 45 cm

238639

2014-04-03