Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, tresits, 1960-tal, troligen design IB Kofoed-Larsen för OPE möbler, brunt läder, längd ca 190 cm

Slitage

238653

2014-04-03