Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Dansande par, signerad L Jirlow, färglitografi, 124/310, 49x37,5 cm

238671

2014-04-20